3d ödeme yöntemi ile güvenli alışveriş

3D Secure Güvenli Alışveriş

CevizEzmesi.com olarak güvenliğinizi önemsiyoruz. Bunun için gerekli alt yapımızı 3D Secure, SSL sertifikası gibi yazılımları entegre ederek güvenliğinizi maksimuma çıkarmayı amaçlıyoruz.

İçiniz rahat olsun, CevizEzmesi.com’da güvendesiniz. Web sitemiz üzerinden yapacağınız tüm alışverişler yüksek güvenlik sertifikalarına sahiptir. Kişisel verileriniz hiç bir şekilde veri tabanımızda saklanmaz. İletişim için gerekli olan eposta, adres ve telefon bilgileriniz yasal süre içinde saklı tutulur. Bunun haricinde özellikle kredi kartı bilgileriniz hiç bir şekilde istesek de göremeyiz.

3d ödeme yöntemi ile güvenli alışveriş
3D Güvenlik sistemi ile güvenli alışveriş

Kredi Kartı İle Güvenli Alışveriş:

CevizEzmesi.com üzerinden yapacağınız tüm kredi kartı ile yapılan işlemler 3D Secure güvenlik sistemi ile şifrelenmektedir. Kredi Kartı ödeme işlemlerinde alt yapı olarak BDDK tarafından yetkili Elekse Ödeme Kuruluşu Esnekpos alt yapısını kullanmaktayız. Yapay zeka destekli güvenlik sistemi ile tüm alışverişleriniz güvendedir. Ayrıca SSL sertifikamız ile web sitemiz https://www.cevizezmesi.com/ şeklinde çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir