Burdur Ceviz Ezmesi Nerede Yenir?

Burdur Ceviz Ezmesini tattıktan sonra tekrar tekrar yemek isteyeceksiniz. Orijinal Burdur Ceviz Ezmesini nerede yiyebilirsiniz ? Bu yazımızda bu güzel tadı nerelerde tadabileceğinizden bahsedeceğiz.

Burdur Ceviz Ezmesi Nerede Yenir?

Orijinal Burdur Ceviz Ezmesi markalarını daha önce yazmıştık. Bu markaların üretim yerlerinde yiyebileceğiniz gibi Burdur merkezde bulunan mağazalarında da yiyebilirsiniz. Köprübaşı mevkiinde Efe Ezmenin dükkanı vardır. Eğer çarşıya girmek istemezseniz buradan yiyebilir paket paket hediyelik alabilirsiniz.

Burdur Merkez Çarşıda Bulabilirsiniz.

Daha geniş tatlar bulmak isteyenler de Burdur Müzesi mevkinde bir çok Ceviz Ezmesi satıcısı vardır. Bunlardan birini tercih edebilirsiniz. Yine tarihi dokusu ile yıllara meydan okuyan Ulu Cami mevkinde Ceviz Ezmesi bulabilirsiniz.

Burdur’a Yolu Düşmeyenler İçin CevizEzmesi.com’dan sipariş verebilirsiniz.

Eğer Burdur’a yolunuz düşmezse üzülmeyin. Kargo ile kapınıza kadar taptaze gönderiyoruz. Web sitemiz üzerinden haftanın her günü sipariş verebilir. Salıdan Cumartesiye kadar adresinize gönderim sağlayabiliriz. Web sitemizde satılan ceviz ezmesi Coğrafi işaretli patentli Burdur Ceviz Ezmesi gönderilir. Günlük üretilir ve aynı gün kargoya verilir. Taze olarak tüketmeniz için Cuma Cumartesi ve Pazar günleri gönderimiz yoktur. Pazartesi-Perşembe arası gönderilen ürünler ertesi gün teslim edileceği için taptaze tüketebilirsiniz.

Nerede Yememelisiniz!

Ceviz Ezmesinin tazeliği çok önemlidir. Eğer günlerdir (10 günden fazla) rafta olan bir ürün görürseniz uzak durun. Çünkü orijinal ceviz ezmesinde koruyucu yoktur. Ve durdukta daha da kuruyacağından dolayı sertleşir ve yemesi zorlaşır. Otogarlarda yol kenarlarında ceviz ezmesi almak isterseniz mutlaka üretim tarihini kontrol edin. Orijinal Burdur ceviz ezmesi üreticilerinden almaya özen gösterin.

Yorum bırakın

Shopping Cart
Scroll to Top
Sorum var
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?